Ubytování

Nově zrekonstruované ubytovací zařízení se nachází severně 20 km od Prahy, na okraji města Kralup nad Vltavou (20 000 obyvatel), na dálniční trase Praha . Teplice – Drážďany – Berlín, (dálnice D8,exit 9 ), která umožňuje rychlé spojení do centra Prahy (cca 15 min). Též je možno využít k návštěvě hlavního města Prahy vlakové spojení, které je od ubytovacího zařízení vzdáleno cca 1 km, kterým se hosté dostanou přímo do centra na Masarykovo nádraží.

IMG_7604

V areálu společnosti Kralupská sportovní spol. s r.o., kde se ubytovací zařízení nachází, je plně hostům k dispozici 25 dvojlůžkových pokojů vybavených televizory, WIFI připojením a sociálním zařízením.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte zde: 734 375 591 (recepce).

Tipy na výlet

V okolí našeho města je velké vyžití kulturních příležitostí. V okruhu 5-20 km se nachází barokní zámek Veltrusy s rozsáhlým parkem, rodiště A. Dvořáka s renesančním zámkem v Nelahozevsi, zámek Mělník s vinnými sklepy.

K sportovnímu vyžití patří nová cyklostezka podél řeky Vltavy, kterou se dostanete až do Prahy – vhodná i pro kolečkové brusle. Nedaleko ubytovací zařízení se nachází nově zrekonstruované koupaliště otevřené 1.7.2010, ke kterému přiléhají antukové tenisové kurty. Ve městě naleznete bowlingové dráhy.