Koupaliště

Letní koupaliště

Letní koupaliště

Letní koupaliště je s ohledem na aktuální počasí v provozu od června do srpna. Nachází se v klidné lokalitě města v zalesněné části poblíž řeky.

V roce 2010 prošlo koupaliště kompletní rekonstrukcí, která výrazně zlepšila komfort návštěvníků. Koupaliště nabízí vyžití pro celé rodiny i sportovní oddíly. Kladný ohlas veřejnosti a médií na kvalitu služeb způsobuje, že koupaliště rádi navštěvují lidé ze širokého okolí.

Návštěvní řád koupaliště je k nahlédnutí zde.

mapa-koupaliste

Ostatní vyžití

Pro nejmenší děti je v areálu k dispozici kromě vodních atrakcí i dětské hřiště a houpačky. Pro starší je areál vybaven písečným hřištěm na beach volejbal a tartanovým hřištěm na další sporty. V areálu koupaliště se dále nachází půjčovna, kde je možné zapůjčit kromě lehátek i další sportovní potřeby (kuželník, badmintonové vybavení, míče na fotbal či volejbal a další). V hlavní budově se nachází rychlé občerstvení pro návštěvníky s bohatým sortimentem nápojů a pokrmů. Občerstvení je také možné zakoupit i ve dvou dalších dřevěných stáncích.

Pro návštěvníky, kteří preferují soukromí jsme připravili i dvě VIP zóny, které je možné si na celý den pronajmout na pokladně koupaliště. VIP zóny jsou vybaveny vířivkou, slunečníkem a lehátky se stolečkem. Nachází se v prvním patře hlavní budovy na terase, odkud je výhled na celý areál koupaliště.

Bazény

Plavecký bazén dlouhý 50m se skokanskou věží je rozdělen na zóny pro kondiční a rekreační plavce. Rekreační bazén je určen především pro děti, kterým umožňuje zažít spoustu zábavy. Jeho hlavní atrakcí je tobogán se skluzavkou doplňený chrliči, vodním hřibem nebo vířivou sedačkou. Tento prostřední bazén je pozvolna svažitý, což je příjemné zejména pro maminky s dětmi. Dětské brouzdaliště s malou skluzavkou a nosorožcem stříkajícím vodu, je určeno pro naše úplně nejmladší návštěvníky.

Skokanská věž

Kralupské koupaliště a skokanská věž k němu přiléhající je využívána taktéž pro exhibiční vystoupení nejen našich reprezentantů ve skocích do vody.

Skokanská věž (5m a 10m) je pro veřejnost uzavřena.

Otevírací doba

Dnes je koupaliště otevřené.

červen – srpen 10:00 – 20:00
ranní plavání 6:15 – 8:00

Ceník

Přijímáme poukazy Pluxee - v papírové formě (Flexi, Dárkový, Relax, Fokus), ale nevracíme na ně. Platba je možná v hotovosti i platební kartou. Přijímáme kartu Multisport na tarif Dospělý (celodenní i po 15:00 hodině), Dítě (celodenní i po 15:00 hodině), na ranní plavání karty NEPŘIJÍMÁME!.
Dospělý: 140,- Kč PO – PÁ od 15:00: 100,- Kč
Děti 6-15 let, ZTP, ZTP-P: 80,- Kč PO – PÁ od 15:00: 60,- Kč
Děti do 5 let: 40,- Kč
Kondiční plavání: 40,- Kč od června do srpna (popř. září)
VIP zóna: 600,- Kč 10:00 - 19:00 každý den

Teplota vody

Teplota vody: 26℃

Teplota vzduchu: 24℃