Ubytování Zimní Stadion Kralupy

Info

IMG_7605Nově zrekonstruované ubytovací zařízení se nachází severně 20 km od Prahy, na okraji města Kralup nad Vltavou (20 000 obyvatel), na dálniční trase Praha . Teplice – Drážďany – Berlín, (dálnice D8,exit 9 ), která umožňuje rychlé spojení do centra Prahy (cca 15 min). Též je možno využít k návštěvě hlavního města Prahy vlakové spojení, které je od ubytovacího zařízení vzdáleno cca 1 km, kterým se hosté dostanou přímo do centra na Masarykovo nádraží.

V areálu společnosti Kralupská sportovní spol. s r.o., kde se ubytovací zařízení nachází, je plně hostům k dispozici 25 dvojlůžkových pokojů vybavených televizory a WIFI připojením.


Tipy na výlet

V okolí našeho města je velké vyžití kulturních příležitostí. V okruhu 5-20 km se nachází barokní zámek Veltrusy s rozsáhlým parkem, rodiště A. Dvořáka s renesančním zámkem v Nelahozevsi, zámek Mělník s vinnými sklepy.

K sportovnímu vyžití patří nová cyklostezka podél řeky Vltavy, kterou se dostanete až do Prahy – vhodná i pro kolečkové brusle. Nedaleko ubytovací zařízení se nachází nově zrekonstruované koupaliště otevřené 1.7.2010, ke kterému přiléhají antukové tenisové kurty. Ve městě naleznete bowlingové dráhy.

Rezervace a cena

Pokoje a cena

Každý pokoj je vybaven kabelovou televizí, součástí pokoje je vlastní sociální zařízení.

Recepce ubytovacího zařízení je hostům k dispozici denně od 6.00 hod – 22.00 hod s možností malého občerstvení. Parkování je v areálu povoleno na parkovací kartu ubytovacího zařízení. Celý komplex je v nočních hodinách střežen renomovanou bezpečnostní agenturou.

Pro rezervace a ceny kontaktujte naší recepci na tel. čísle 734 375 591 nebo na mailu: sportkralupyrecepce@seznam.cz

Fotogalerie

.

Kontakt

Kralupská sportovní, spol. s r.o.
IČ: 29021731
Mostní 812
Kralupy nad Vltavou, 278 01
www.sportkralupy.cz

Rezervace sportovišť a ubytování (recepce):
734 375 591
sportkralupyrecepce@seznam.cz
Simona Pudilová
sportkralupyh1@seznam.cz


Najdete nás severně 20 km od Prahy, na okraji města Kralup nad Vltavou (20 000 obyvatel), na dálniční trase Praha . Teplice – Drážďany – Berlín, (dálnice D8,exit 9 ), která umožňuje rychlé spojení do centra Prahy (cca 15 min).

Pro zobrazení našeho areálu na serveru mapy.cz klikněte na mapu níže

 


Zpět Rezervace a cena